2:5
(1:1, 0:1, 1:3)

O výsledku starších žáků v Brně rozhodla polední třetina

03.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. března cestovali svěřenci Martina Pykala do Brna, kde na ně čekal Warrior. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Ve druhé části se jihlavští mladíci dokázali také prosadit, naopak domácí vyšli naprázdno. Poslední třetina pak rozhodla o konečném výsledku. Dukla vyhrála v Brně nad Warriorem 5:2. Dvě branky v zápase vstřelil Max Machovský.
03.03.2018, Liga starších žáků "A" - 28. kolo

HCM Warriors Brno

Brodecký - Svoboda, Kolář, Smutný, Ludíkovský, Brokeš, Berka - Láryš, Kolečkář, Šrom, Raušer, Lysoněk, Hyža
2

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Jungwirth, Báťa, Němec - Kříž, Machovský, P. Novák
5
Branky a nahrávky: 1. Kolečkář (Raušer, Lysoněk), 57. Kolečkář (Raušer) - 18. Machovský (Hrbek, Augusta), 32. Jungwirth (Číhal), 41. Vovsík, 45. Machovský (Jungwirth), 57. P. Novák. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 24. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5.