5:9
(1:5, 3:3, 1:1)

Mladší žáci rozhodli o své výhře v Třebíči během první třetiny

30.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 30. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Třebíče. Domácí se sice dostali do vedení, ale hosté během úvodní dvacetiminutovky vstřelili pět branek. Ve druhé části přidali další tři góly a rázem vedli 8:1. Domácí poté během jedné minuty dokázali vsítit tři branky. V poslední třetině přidaly oba celky po gólu. Dukla vyhrála v Třebíči 9:5. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.
30.09.2017, Liga mladších žáků "C" - 6. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Málek (21. Rygl) - Brabec, Cholava, Hošťálek, Dobrovolný, Suchánek - Chadim, Trnková, Beneš, Bartoš, Vidomec, Budín, Havlíček, Mráček, Svoboda
5

Štěbeták (31. Račan) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík, Jungwirth, Hejda - Bambula, Habermann, Chlubna - Křížek, Macek, Pražák - Váňa, Vojáček, Fink
9
Branky a nahrávky: 1. Vidomec (Cholava), 35. Havlíček, 35. Havlíček (Mráček), 35. Beneš (Trnková), 49. Hošťálek (Beneš) - 2. Křížek (Pražák), 2. Vojáček (Fink), 3. Habermann, 4. Habermann (Dvořák), 10. Habermann (Bambula, Löffler), 24. Křížek (Jungwirth, Dvořák), 27. Bambula (Křížek), 28. Macek (Habermann), 55. Křížek (Macek). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:8, 5:8, 5:9.