11:1
(2:0, 6:1, 3:0)

Mladší žáci nastříleli během druhé třetiny šest branek

02.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 2. března přivítali svěřenci Martina Pykala celek Warrioru Brno. Domácí po první třetině vedli 2:0. Rozhodující část přinesla druhá třetina, kdy padlo celkem sedm branek, z toho šest do sítě hostí. Poslední dvacetiminutovka nabídla tři branky a všechny vstřelili jihlavští hráči. Dukla porazila Warrior vysoko 11:1. Šest bodů za tři góly a stejný počet asistencí si v duelu připsal Patrik Křížek.
02.03.2018, Liga mladších žáků "C" - 22. kolo

Štěbeták (31. D. Novák) - Löffler, Jungwirth, Ošmera, Pražák, Sapík, Dvořák - Bambula, Křížek, Vojáček - Chlubna, Habermann, Hejda - Fink, Macek, Váňa
11

HCM Warriors Brno

Kostečka (11. Putna, 21. Kostečka, 21. Putna, 50. Kostečka) - Kos, Vítek, Kutý, Procházka, Kadaňka, Lička, Drasal - Červenka, Hrazdíra, Řežucha, Slezáček, Bílý, Baláž
1
Branky a nahrávky: 4. Křížek (Chlubna, Löffler), 8. Fink (Bambula), 21. Chlubna (Křížek), 23. Fink (Bambula, Ošmera), 27. Chlubna (Habermann, Löffler), 31. Macek (Chlubna, Křížek), 35. Habermann (Vojáček, Pražák), 37. Křížek (Dvořák), 45. Vojáček, 48. Chlubna (Křížek), 51. Křížek (Macek, Ošmera) - 33. Červenka (Řežucha). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 11:1.