6:3
(1:1, 2:0, 3:2)

Mladší žáci si doma poradili s Havlíčkovým Brodem

25.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 25. února přivítali svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Ve druhé části se povedlo jihlavským mladíkům přidat dvě branky. I poslední třetina dopadla lépe pro domácí, kteří dokázali vstřelit tři góly. Dukla porazila Havlíčkův Brod 6:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.
25.02.2018, Liga mladších žáků "C" - 27. kolo

Štěbeták - Löffler, Jungwirth, Ošmera, Pražák, Sapík - Křížek, Vojáček, Bambula - Habermann, Chlubna, Hejda - Fink, Macek, Váňa
6

BK Havlíčkův Brod

Jirák - D. Kachlíř, R. Mrtka, P. Mrtka, Král - Adamec, Nosek, Koubek, Hospodka, J. Kachlíř, Kozlík
3
Branky a nahrávky: 12. Habermann (Chlubna), 31. Löffler, 39. Váňa (Chlubna), 42. Křížek (Vojáček), 51. Vojáček (Křížek), 51. Křížek (Pražák) - 16. Koubek (Král), 43. Král, 51. J. Kachlíř (Hospodka). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:3.