9:2
(1:1, 1:1, 7:0)

Starší žáci zlomili odpor Ledče v poslední třetině, ve které jí vstřelili sedm branek

14.10.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 14. října hostili svěřenci Tomáše Dzurika celek Ledče nad Sázavou. V úvodní třetině padlo na obou stranách po jedné brance. Podobný průběh měla i druhá část. Změna nastala v poslední třetině, kdy se domácím podařilo vstřelit sedm branek a mohli se radovat z vysoké výhry 9:2. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Max Machovský.
14.10.2017, Liga starších žáků "B" - 6. kolo

Sigmund (33. Černý) - Doskočil, Kret, O. Novák, Jeletz, Augusta, Kardoš - Štos, Němec, L. Kolda - Vandas, Bakus, Coufal - Machovský, P. Novák, Hrubý
9

HC Ledeč nad Sázavou

2
Branky a nahrávky Jihlavy: Machovský, Machovský (Coufal), P. Novák, Vandas (Coufal, Machovský), P. Novák, Štos (P. Novák), Štos, P. Novák (L. Kolda), Hrubý (Štos).