12:5
(2:2. 6:1, 4:2)

Starší žáci Dukly rozhodli o své výhře nad Pelhřimovem během druhé třetiny

29.10.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 29. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Pelhřimova. Po první třetině byl stav nerozhodný 2:2. Ve druhé části starší žáci Dukly zabrali a vstřelili šest branek. V poslední třetině poté přidali další čtyři branky a mohli se radovat z vysoké výhry 12:5. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Bakus. Tři branky dokázali ještě vstřelit Lukáš Kolda a Kevin Coufal.
29.10.2017, Liga starších žáků "B" - 8. kolo

Černý (23. Sigmund, 49. Černý) - O. Novák, Doskočil, Růžička, Augusta - Jeletz, L. Kolda, Machovský - Coufal, Bakus, Vandas - Kardoš, Němec, Buzek
12

HC Lední Medvědi Pelhřimov

5
Branky a nahrávky Jihlavy: Bakus (Machovský), Vandas (Doskočil), Bakus (Coufal), Coufal (Jeletz, O. Novák), Bakus (Coufal), L. Kolda (Němec), L. Kolda (Coufal), Kardoš, Coufal (Vandas), L. Kolda (Němec), Vandas (Bakus), Coufal.