1:3
(0:1, 0:2, 1:0)

Starší žáci si dovezli z Havlíčkova Brodu výhru, domácím příliš střel nepovolili

04.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 4. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do nedalekého Havlíčkova Brodu. Hosté byli po dvě třetiny lepším celkem, domácím povolili pouhé čtyři střely a sami dokázali tři branky vstřelit. Havlíčkův Brod poté v poslední třetiny z ojedinělé šance snížil, ale více už Dukla nepřipustila. Jihlavští mladíci si tak odvezli dva body za výhru 3:1. Vítěznou branku vstřelil Václav Kudrna.
04.11.2017, Liga starších žáků "B" - 9. kolo

BK Havlíčkův Brod

1

Sigmund (33. Černý) - Matějíček, Doskočil, Port, Jeletz, Kret - Vandas, Bakus, Coufal - O. Novák, Kudrna, L. Kolda - Štos, Němec, Kardoš
3
Branky a nahrávky Jihlavy: L. Kolda (O. Novák), Kudrna (L. Kolda, Matějíček), Port (Kret).