4:15
(1:5, 1:4, 2:6)

Starší žáci vstřelili Chotěboři na jejím ledě patnáct branek

06.01.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 6. ledna cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Chotěboře. Po první třetině vedli hosté 5:1. Ve druhé části přidali další čtyři branky. V poslední třetině jich dokonce jihlavští mladíci vstřelili šest. Během celého duelu trefili devětkrát tyč a měli celkem 71 střeleckých pokusů. Dukla vyhrála v Chotěboři vysoko 15:4. Šest bodů za čtyři góly a dvě asistence si připsal Max Machovský.
06.01.2018, Liga starších žáků "B" - 17. kolo

HC Chotěboř

4

Sigmund - Matějíček, Doskočil, O. Novák, Vandas, Kret, Jeletz - Bačkovský, P. Novák, Fábry - Kolda, Bakus, Machovský - Štos, Němec, Kardoš
15
Branky a nahrávky Jihlavy: Machovský (Bakus, Kolda), Doskočil, Matějíček (Bakus), Bačkovský (P. Novák, Fábry), Matějíček (Bačkovský), Němec, Němec (Štos), Fábry (P. Novák, Matějíček), Bakus (Machovský), Machovský (Vandas, Matějíček), Kret (Bakus), Machovský (Kardoš), Bačkovský (Machovský), Vandas, Machovský.