15:2
(2:1, 5:0, 8:1)

Mladší žáci nedali Ledči šanci, vstřelili patnáct branek

27.01.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 27. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Ledče nad Sázavou. Po první třetině vedli domácí o gól 2:1. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci pět branek a ani jednou neinkasovali. V poslední třetině padlo celkem devět gólů, z toho osm jich bylo do sítě hostí. Dukla porazila Ledeč vysoko 15:2. Pět bodů za dva góly a tři asistence si v zápase připsal Tobias Chlubna.
27.01.2018, Liga mladších žáků "D" - 20. kolo

Štěbeták (30. D. Novák) - Chvátal, Vrzal, Kocáb, Podroužek, S. Celý, Čermák - Macek, Fink, Falta - Váňa, Gross, Vaněk - Chlubna, Vojáček, K. Celý
15

HC Ledeč nad Sázavou

2
Branky a nahrávky Jihlavy: Vrzal, Vojáček (Chlubna), Vrzal (Vojáček), Macek (Chlubna), Vojáček (Vrzal), Macek (Chlubna), Vojáček, Váňa, Chlubna (Vojáček), Váňa (Macek), Vojáček (Váňa), Podroužek, Chvátal (Vojáček), Macek, Chlubna.