2:15
(0:4, 1:4, 1:7)

Mladší žáci si vezou výhru z Pelhřimova, vstřelili patnáct branek

11.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 11. února cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Pelhřimova. Hosté po první třetině vedli 4:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci další čtyři branky, inkasovali jen jednou. V poslední třetině se dokonce přesně trefili sedmkrát. Obdrželi naopak jen jednu branku a mohli se tak radovat z vysoké výhry 15:2. Pět bodů za čtyři branky a jednu asistenci si v zápase připsal Martin Dvořák.
11.02.2018, Liga mladších žáků "D" - 22. kolo

HC Lední Medvědi Pelhřimov

2

Chalupa (32. Račan) - Sapík, Vrzal, Říha, Löffler, Přibyl, Podroužek - Macek, Fink, Gross - Falta, Dvořák, Váňa - Růžička, Chvátal, Čermák
15
Branky a nahrávky Jihlavy: Fink (Macek, Vrzal), Fink (Macek, Gross), Dvořák (Falta), Sapík (Vrzal), Löffler, Dvořák (Falta), Dvořák (Váňa), Váňa (Podroužek), Macek, Macek, Falta, Váňa (Dvořák), Sapík, Vrzal, Dvořák (Váňa).