07.02.2018 18:00, Extraliga staršího dorostu - 26. kolo

Juřička – Křišta, Piskač, Veleba, Smolko, Kratochvíl, Marek, Zvěřina, Rašín – Brož, Vala, Chlubna, Čermák, Zadražil, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Menšík, Svoboda
4

HC Vítkovice Ridera

Malík – Kunc, Vacula, Smolka, Cubo, Raška, Zapletal – Potočný, Věntus, Konečný, Kylnar, Bernovský, Beránek, Kadula, Ivan, Fridrich, Lednický
2
Branky a nahrávky: 11. Juda (Zvěřina), 22. Chlubna (Krajíček, Čermák), 27. Vala (Menšík, Najman), 39. Vala (Najman, Menšík) – 14. Kylnar (Bernovský, Lednický), 18. Konečný (Fridrich, Beránek). Rozhodčí: Vrba - Czubaj, Kříž. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 28:17. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Dnes musím tým pochválit za zodpovědný výkon. V první třetině soupeř potrestal naše oslabení, nicméně ve hře pět na pět jsme měli šance na vyrovnání. Je dobře, že jsme dokázali vyrovnat hned na začátku druhé třetiny a vzápětí skóre otočit. Hráči dnes utkání do jednoho odmakali, na druhou stranu si musíme přiznat, že se sestavou, kterou jsme dnes měli k dispozici, by se prohrávat nemělo. Do kabiny patří pochvala!