1:2
(1:0, 0:1, 0:1)

B-tým mladšího dorostu dokázal ve třinácti lidech vyhrát ve Vrchlabí

16.12.2017 / Tomáš Lysý

Další zápas nadstavby Regionální ligy mladšího dorostu se Dukle vydařil skvěle. B-tým sice cestoval do Vrchlabí jen s 13 hráči, ovšem i tak získal tři body. Domácí Krkonoše šly do vedení ve třinácté minutě, kdy se trefily při vlastním oslabení. Jihlava se nevzdala a ve druhé třetině srovnal Marek Melenovský. Když už se zdálo, že zápas půjde do prodloužení, rozhodl o jihlavské výhře Marek Melenovský a Dukla tak veze z ledu soupeře cenné tři body.
16.12.2017, Regionální liga mladšího dorostu - 18. kolo

HC Krkonoše

Holubec - Drobný, Schierl, Horák, Křížek, Bílek, Kolda, Mlčák, Vaněk, Rada, Kroh, Mostecký, Štembera, Mlejnek, Perička, Horáková, Knutson
1

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Poledna, Nosek, Dúška, Broža, Hrbek - Buzek, Melenovský, Pigl - Bína, Dýcková, Štorek - Sedlák
2
Branky a nahrávky: 13. Kroh - 34. Melenovský (Štorek), 58. Melenovský. Rozhodčí: Maštalíř - Bednář, Dudadík. Vyloučení: 5:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 58. Střely na branku: 27:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2.