1:9
(1:1, 0:5, 0:3)

Unavení hráči mladšího dorostu neměli proti Táboru dostatek sil

17.12.2017 / Tomáš Lysý

B-tým mladšího dorostu, který ve třinácti lidech vyhrál ve Vrchlabí a zpět do Jihlavy přijel kolem 21 hodiny, nastoupil druhý den od 10 ráno proti Táboru. Dukla držela se soupeřem krok pouze v první třetině, kdy na vedoucí gól hostí bleskurychle zareagoval Dominik Mlejnek. Jihlavští se drželi téměř do poloviny zápasu, ale poté začali domácím hráčům logicky odcházet síly a to se projevilo na konečném skóre. Ve druhé třetině se Tábor trefil pětkrát, ve třetí třikrát a zvítězil tak 9:1.
17.12.2017 10:00, Regionální liga mladšího dorostu - 19. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Broža, Hrbek, Číhal, Nosek, Poledna, Dúška - Buzek, Melenovský, Pigl - Bína, Dýcková, Štorek - Sedlák, Báťa, Mlejnek
1

HC Tábor

Machálek - Kofroň, Janda, Šťastný, Duda, Šrubař - Eremiáš, Kundrát, Slabý, Růžička, Berka, Ent, Nevšímal, Kovařík, Sviták, Matoušek
9
Branky a nahrávky: 6. Mlejnek (Dúška, Melenovský) - 5. Kundrát, 25. Slabý, 28. Matoušek (Kofroň, Berka), 37. Matoušek (Slabý, Kovařík), 39. Slabý (Kovařík, Nevšímal), 39. Kundrát (Matoušek), 44. Kofroň (Duda), 48. Kofroň, 52. Růžička (Ent). Rozhodčí: V. Ryšavý - A. Ryšavý, Šťastná. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 48. Střely na branku: 13:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:9.