6:7sn
(3:1, 2:3, 1:2 - 0:0)

Mladší dorost B v gólové přestřelce podlehl na nájezdy béčku Motoru

16.02.2018 / Tomáš Lysý

Jihlavští mladší dorostenci začali proti Motoru lépe a ve třetí minutě se dostali do vedení gólem Davida Polodny. Ačkoliv soupeř v šestnácté minutě srovnal, v témže čase skóroval i útočník Dukly Daniel Pavelec a před přestávkou zvýšil už na 3:1. Českobudějovičtí na začátku druhého dějství vstřelili kontaktní gól, ovšem byl to znovu Daniel Pavelec, který završil hattrick a vrátil Dukle dvougólový náskok. Ten ale Jihlava znovu neudržela, prosadili se totiž hosté, poté domácí David Michalčuk a znovu Jihočeši. Ti ve třetí třetině dokonce dvěma brankami otočili na 5:6, ale 80 sekund před koncem srovnal Marek Chvátal. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, ve kterých byli lepší hosté - 6:7 po nájezdech.
16.02.2018 16:00, Regionální liga mladšího dorostu - 22. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Chvátal, Nosek, Adam, Vranka, Novák - Polodna, Melenovský, Pavelec - Michalčuk, Bína, Sedlák - Mlejnek, Machovský, Štorek
6

ČEZ Motor České Budějovice B

Korytar (31. Heldinger) - Kumpfmüller, Dohnal, Punda, Pojar, Panoch, Šťastný - Pitel, Kotous, Klimeš, Kovář, Kantor, Kašpar, Brouček, Cháb
7
Branky a nahrávky: 3. Polodna (Chvátal), 16. Pavelec (Polodna, Melenovský), 18. Pavelec (Melenovský, Polodna), 31. Pavelec (Chvátal), 36. Michalčuk (Bína), 59. Chvátal (Nosek) - 16. Klimeš (Kovář), 22. Kašpar (Brouček), 34. Kantor (Pitel), 40. Brouček, 55. Kantor (Brouček), 56. Kantor (Kašpar, Brouček), rozh. náj. Kantor. Rozhodčí: Mareček - Čurilla, Kouba. Vyloučení: 7:5. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 24:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:6, 6:6, 6:7.