3:1
(0:0, 1:1, 2:0)

Mladší dorost B si poradil i s Lanškrounem a vyhrál potřetí v řadě

27.01.2018 / Tomáš Lysý

Na první gól zápasu dalšího kola nadstavbové části Regionální ligy mladšího dorostu se čekalo až do poloviny 34. minuty, kdy se trefil jihlavský bek Lukáš Dúška. Z vedení se ale Dukla radovala sotva minutu, jelikož hosté ihned vyrovnali. Utkání se rozhodlo v čase 47:23, vítěznou branku zapsal domácí útočník Denis Štorek. O minutu a půl později zvýšila Dukla náskok zásluhou Adama Bíny a dovedla už zápas ke třem bodům - 3:1.
27.01.2018 14:45, Regionální liga mladšího dorostu - 26. kolo

HC Dukla Jihlava B

Maláč (31. Pavlas) - Adam, Nosek, Sapík, Dúška, Vranka, Poledna - Štorek, Melenovský, Pigl - Buzek, Mlejnek, Dýcková - Michalčuk, Bína, Sedlák
3

Lanškroun

Bezstarosti - Macháček, Hubálek, Kareš, Pokorný, Bureš, Zedníček - Hošek, Markytán, Diviš, Šlezingr, Hrdina, Gildain, Mann, Grézl
1
Branky a nahrávky: 34. Dúška (Pigl), 48. Štorek (Melenovský), 49. Bína (Sedlák, Michalčuk) - 35. Gildain (Hubálek). Rozhodčí: Sibera - Mareček, G. Havelka. Vyloučení: 6:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 27:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.