6:4
(2:0, 2:1, 2:3)

Mladší dorostenci v každé třetině vstřelili dvě branky, byla z toho výhra 6:4

07.12.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 7. prosince přivítali svěřenci Petra Svobody celek Žďáru. Domácí po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části přidali jihlavští hráči další dvě branky, hosté se prosadili jen jednou. V poslední třetině padlo celkem pět branek. Mladíci Dukly si zachovali normu dvou branek a tento počin stačil na výhru 6:4. Lví podíl na výhře měl Matouš Menšík, který si připsal za dva góly a tři asistence celkem pět bodů.
07.12.2017 15:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 19. kolo

Krejčí – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Brož, Moravec, Winkler – Chlubna, Zdarsa, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Polodna, Mihulka, Pavelec
6

SKLH Žďár nad Sázavou

Vít – Macek, Filip, Pokorný, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný, Kouba, Štola, Doležal, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Pelikán, Puczek, Bednář
4
Branky a nahrávky: 11. Augusta (Zdarsa, Menšík), 15. Čermák (Mihulka), 23. Menšík (Chlubna, Polodna), 32. Chlubna (Menšík, Mikeš), 50. Chlubna (Polodna, Menšík), 56. Menšík – 36. Konečný (Puczek), 56. Puczek (Bačo, Adámek), 56. Kouba (Cibuzar), 60. Puczek (Konečný). Rozhodčí: Pilný – Šťastná, Polák. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 72. Střely na branku: 30:31. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:4.