5:2
(1:1, 3:1, 1:0)

Výborně! Mladší dorost Dukly přehrál na užším ledě první Kometu Brno

19.12.2017 / Tomáš Lysý

Vypadá to, že mladší dorostenci Dukly se konečně dostávají do pořádné formy. Vůbec poprvé v sezoně zapsali tři po sobě jdoucí výhry, když tu poslední přidali proti vedoucí Kometě Brno. Jihlava sice od šestnácté minuty prohrávala, ale záhy srovnal Matouš Menšík, revanšoval se za neproměněný nájezd a rozjel svůj velký den. V polovině zápasu se krátce po sobě prosadil Marián Havel s Patrikem Čermákem a po další trefě Matouše Menšíka vedli domácí rázem o tři branky. Kometa ještě krátce před odchodem do kabin snížila, ale Dukla si výsledek ve třetí části zkušeně pohlídala a v 54. minutě zkompletoval Matouš Menšík svůj hattrick - 5:2. Červenožlutí tak vyhráli popáté z posledních sedmi klání.
19.12.2017 16:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 21. kolo

Maláč – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož, Moravec - Machovský, Zdarsa, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Kochrda, Pigl, Mihulka, Kravec
5

Nešťák – Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec - Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzín, Sedláček, Kos, Rašovský, Masař
2
Branky a nahrávky: 17. Menšík (Mihulka, Kravec), 28. Havel, 31. Čermák (Moravec, Havel), 38. Menšík, 54. Menšík (Kravec) – 16. Masař (Žák), 39. Sedláček (Kalčík, Furch). Rozhodčí: Doležal - Kotrba, Roupec. Vyloučení: 7:7, navíc Meluzín (KOM) 10 min. OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 35:29. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2.