1:4
(0:1, 0:1, 1:2)

Mladší dorost sice přestřílel Pardubice, jenže shořel na produktivitě

03.03.2018 / Tomáš Lysý

Po dvou vítězstvích v řadě hráli mladší dorostenci doma s Pardubicemi, leč mini-vítěznou šnůru prodloužit nedokázali. Dynamo se prosadilo už v desáté minutě a byť byla ve druhé třetině Dukla střelecky aktivnější poměrem 14:5, jediný gól dali znovu hosté. Když se Pardubičtí prosadili i na začátku třetí třetiny, bylo de facto rozhodnuto. V závěru ještě daly Pardubice jednu branku, za domácí vsítil čestný úspěch v čase 59:01 útočník Marián Havel - 1:4.
03.03.2018 12:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 35. kolo

Krejčí – Mikeš, Chvátal, Brož, Moravec, Broža, Winkler, Vranka – Zdarsa, Machovský, Doležal, Havel, Kochrda, Polodna, Dýcková, Pavelec.
1

HC Dynamo Pardubice

Ševčík – Heligr, Hrdlička, Nedelka, Pavlík, Špinka, Vašíček, Vojtěch – Hebek, Herčík, Hledík, Kloz, Kubíček, Lichtag, Paleček, Šťastný
4
Branky a nahrávky: 60. Havel (Pavelec, Mikeš) – 10. Hledík (Pavlík), 26. Kloz (Hledík, Pavlík), 42. Herčík (Hebek), 55. Kloz (Pavlík, Hledík). Rozhodčí: Homola – Berger, Klouda. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 34:23. Průběh utkání: 0:4, 1:4.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): Nedokázali jsme využít naše šance. Inkasovali jsme v oslabení pět na tři. Špatně jsme blokovali střely. Myslím si, že se na nás podepsal i náročný program. Každopádně byl soupeř efektivnější v zakončení a stoprocentně lepší v pohybu při napadání. Kvůli jeho pohybu jsme udělali spoustu chyb, které potrestal.