4:3sn
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)

Mladší dorostenci přetlačili silný Havlíčkův Brod, zvítězili na nájezdy

10.03.2018 / Tomáš Lysý

Mladší dorostenci mají za sebou poslední derby sezony. Proti Havlíčkovu Brodu začali velice dobře, ve čtvrté minutě se prosadil Matyáš Machovský a poté ho napodobil Patrik Augusta. Ve druhé části se hostům podařilo snížit, avšak ve 47. minutě znovu Dukla utekla na rozdíl dvou branek, trefil se Šimon Zdarsa. Hned po buly ale snížil Dan Fiala a utkání poslal do prodloužení gól Marka Kopice. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, které svým druhým přesným zářezem rozhodl Šimon Zdarsa - 4:3 po samostatných nájezdech.
10.03.2018 14:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 37. kolo

Maláč – Kratochvíl, Sapík, Broža, Brož, Moravec, Winkler, Vranka – Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Doležal, Havel, Kochrda, Polodna, Pavelec
4

BK Havlíčkův Brod

Král – Zych, Řehout, D. Vacík, Kutlvašr, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial
3
Branky a nahrávky: 4. Machovský (Winkler), 15. Augusta (Kravec, Kratochvíl), 47. Zdarsa (Kochrda, Brož), rozh. náj. Zdarsa – 32. Dymák (Kopic, Fiala), 47. Fiala (Kopic, Dymák), 53. Kopic (Fiala). Rozhodčí: Maršálek – Šustr, Husák. Vyloučení: 6:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 37:36. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.