1:2
(0:1, 0:1, 1:0 - N 1:0)

Junioři získali tři body v Olomouci a přiblížili se předposlednímu Žďáru

01.11.2018

Dva body, o které po předešlém kole narostl rozdíl mezi poslední Jihlavou a předposledním Žďárem je smazán. Dukla totiž dokázala počtvrté v sezoně vyhrát a podruhé na venkovním ledě. V Olomouci šli hosté do vedení ve 12. minutě trefou Tomáše Valy a v polovině zápasu jejich náskok navýšil Patrik Rašín. Jeho trefa byla nakonec vítězná, jelikož Mora ve 47. minutě už pouze snížila a v závěru přes častá jihlavská vyloučení už vyrovnat nedokázala a červenožlutí uhájili vybojovanou výhru 2:1. V následném nastavení se sice Dukla ubránila oslabení, ale krátce po jeho skončení získala Olomouc bodík navíc - 1:0.
01.11.2018 17:30, DHL extraliga juniorů - 15. kolo

HC Olomouc

Mokrý – Bahounek, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek – Kalač, Handl, Matiaško, Štefka, Hilšer, Tomajko, Horký, Štědrý, Podlaha, Rosecký, Ministr, Kaplan
1

Chaloupek – Moravec, Chvátal, Smolko, Trávník, Zvěřina, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Kardoš, Čermák, Juda, Pigl, Barák
2
Branky a nahrávky: 47. Podlaha (Hlaváč), 64. Tomajko (Matiaško) – 12. Vala (Rašín), 27. Rašín (Chvátal, Pigl). Rozhodčí: Kubíček – Novotný, Šimčík. Vyloučení: 7:9, navíc Podlaha (OLO) - Juda (JIH) oba 10 min. OT, Mareš (JIH) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 28:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2.