4:2
(0:0, 2:1, 2:1 - N 0:0 - 0:1)

Ve vyrovnaném zápase dorostenci padli v Pardubicích, vezou alespoň bod za vyhrané nájezdy

28.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 28. září odcestovali svěřenci Štěpána Moravce do Pardubic. Hosty čekal daleko těžký zápas než ve čtvrtek sehráli se Žďárem. Což se potvrdilo během druhé třetiny, kdy šli domácí do dvoubrankového vedení, poté však snížil Marek Chvátal. Na začátku třetí dvacetiminutovky dokonce vyrovnal Šimon Báťa. Rozhodnutí nabídla 52. minuta, kdy Východočeši šli znovu do vedení, když skórovali dokonce ve vlastním oslabení. Do prázdné brány pak Pardubice pečetily na konečných 4:2. V nadstavbové části byli šťastnější hráči Dukly, kteří slavili zisk bonusové bodu zásluhou obránce Marka Chvátala, jenž nájezdy ukončil v sedmé sérii.
28.09.2018 17:00, ELIOD extraliga dorostu - 6. kolo

HC Dynamo Pardubice

Borovička – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka
4

Maláč – Vovsík, Sapík, Chvátal, Adam, Moravec, Hrbek, Vranka – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Polodna, Broža, Pavelec, Jungwirth, Báťa, Michalčuk
2
Branky a nahrávky: 28. Červenka (Štetka), 30. Kloz (Formánek, P. Kubíček), 52. Paleček (Kloz), 59. Paleček – 33. Chvátal, 42. Báťa (Chvátal), rozhodující nájezd Chvátal. Rozhodčí: Doležal - Bohuněk, Hájková. Vyloučení: 6:4, navíc Adam (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:29. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.