3:7
(2:2, 0:3, 1:2)

Novému dorostu se první příprava nevydařila, Dukla podlehla Dynamu

02.08.2018 / Tomáš Lysý

Jihlavští dorostenci mají za sebou úvodní přípravný zápas, který se jim sice výsledkově nevydařil, na druhou stranu ale dle trenéra Štěpána Moravce ukázal, na čem je třeba pracovat. Jihlava sice v první třetině vedla 1:0 a 2:1, když se trefil Matouš Menšík a Jonáš Jungwirth, nicméně Pardubice do konce prvního dějství dokázaly vyrovnat a v dalším průběhu zápasu se jejich branková potence zastavila na čísle sedm. Dukla už pouze korigovala deset minut před koncem na konečných 3:7 trefou Ondřeje Broži.
02.08.2018 16:00, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Maláč, Švec - Adam, Chvátal, Moravec, Sapík, Vranka, Hrbek - Pavelec, Melenovský, Menšík, Jungwirth, Polodna, Zdarsa, Kravec, Pigl, Broža, Bulík, Mlejnek, Kříž
3

HC Dynamo Pardubice

Kadlc, Ševčik - Chabada, Špinka, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Vojtěch, Červenka - Formánek, Herčík, Kloz, Štetka, Paleček, Pulpán, Miklinda, Novotný, Matuška, Valkoun
7
Branky a nahrávky: 2. Menšík (Jungwirth), 15. Jungwirth (Hrbek), 50. Broža (Polodna) - 11. Pulpán (Štetka), 18. Novotný (Herčík), 27. Paleček (Kubíček), 32. Kloz (Herčík), 35. Chabada (Kloz), 43. Matuška (Novotný), 47. Miklinda. Vyloučení: 7:4, navíc Adam (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:7, 3:7.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Bylo znát, že se jednalo o naše první utkání. Nečekali jsme od kluků zázraky a jsme rádi, že se nám ukázalo spousty věcí, na kterých musíme pracovat. Co se týče výsledku, rozhodla naše vyloučení a nedůraz v předbrankovém prostoru u nás v pásmu.