2:1
(1:0, 1:0, 0:1)

Junioři těsně prohráli ve Žďáru, poté zapsali výhru v prodloužení

07.08.2018

Jihlavští junioři po výhře v Českých Budějovicích zavítali směr Žďár nad Sázavou, kde naopak o jednu branku prohráli. Domácí se dostali do vedení v závěru první třetiny a v polovině druhé části svůj náskok navýšili na dva góly. Dukla se sice snažila, ale sedm minut před koncem už jen korigovala zásluhou Miroslava Judy na konečných 1:2. Následné prodloužení vyšlo lépe hostům, za které se trefil Vítězslav Brož.
07.08.2018 15:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Radosta - Černohorský, Klodner, Klusáček, Mikulík, Filip, Cibuzar, Grauer - Gergerl, Nagy, Vlk, Nikolič, Konečný, Vašíček, Vojinovič, Pětník, Filip, Jedlička, Kouba, Vaňkovský, Korec
2

Chaloupek - Zvěřina, Bouška, Trávník, Piskač, Smolko, Křišta - Pigl, Čermák, Brož, Kardoš, Juda, Vala, Marek, Zadražil, Barák
1
Branky a nahrávky: 19. Gergel (Vašíček), 31. Nikolič - 53. Brož (Piskač). Rozhodčí: Homola - Klouda, Zídek. Vyloučení: 12:8, navíc Kardoš 10 min. OT, Bouška (oba JIH) 5 min. a do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1.