1:6
(2:0, 0:3, 0:0)

Junioři dostali v generálce na extraligu výprask od Motoru

30.08.2018

Závěrečný zápas přípravy jihlavským juniorům vůbec nevyšel. Doma proti Motoru totiž po první třetině prohrávali 0:3 a ve druhém dějství inkasovali ještě jednou. Za tohoto stavu sice ve 45. minutě snížil Jan Trávník, jenže na jeho gól měly České Budějovice hned dvě odpovědi - 1:6. Dukla se nezadařilo ani prodloužení, ve kterém prohrála 0:1.
30.08.2018 13:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Chaloupek - Vála, Křišta, Piskač, Veleba, Marek, Bouška - Pigl, Juda, Brož, Vala, Krajíček, Kardoš, Trávník, Čermák, Zadražil
1

Banes Motor České Budějovice

Svoboda - Šafář, Hubata, Egert, Řezáč, Pouzar, Škola, Svach, Janoch, Krcho, Hrubec, Šedivý, Remta, Vaculík, Masopust, Grossmann, Ryba, Schwartz, Anderle, Čížek
6
Branky a nahrávky: 45. Trávník (Bouška) - 7. Řezáč, 11. Čížek (Řezáč), 17. Čížek (Egert, Řezáč), 35. Čížek (Šafář), 46. Janoch (Hrubec), 54. Hrubec. Rozhodčí: Mejzlík - J. Jančí, Kouba. Vyloučení: 2:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Jsme rádi, že takový výprask přišel týden před sezonou a ne až příští týden. U některých hráčů nám zápas ukázal docela dost věcí. Někteří z nich mě zklamali přístupem k zápasu - jak kdyby si mysleli, že mají místo v sestavě jasné, což ale samozřejmě nemají. To jsme klukům řekli a doufáme, že za týdne proti stejnému soupeři bude náš výkon daleko lepší.