1:5
(0:1, 0:2, 1:2)

Dorost odehrál v přípravě zatím nejlepší zápas, venku jasně skolil Pardubice

15.08.2018

Pátý přípravný zápas na novou sezonu odehráli dorostenci Dukly na ledě Pardubic a toto utkání jim vyšlo na jedničku. Na konci první třetiny otevřel stav Matouš Menšík a stejný hráč v polovině zápasu zvyšoval jihlavský náskok. Na jeho trefu navíc rychle navázal Jonáš Jungwirth a Dukla vedla již o tři branky. Pardubice sice ve 45. minutě snížily, ale to bylo z jejich repertoáru vše. Naopak červenožlutí pojistili úspěch brankami Martina Pigla se Šimonem Zdarsou a vyhráli 5:1. V následném prodloužení uspělo domácí Dynamo 1:0, nájezdy naopak zvládla lépe Jihlava výsledkem 3:2.
15.08.2018 18:00, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

HC Dynamo Pardubice

1

Maláč - Moravec, Vovsík, Chvátal, Sapík, Adam, Vranka - Pavelec, Menšík, Zdarsa - Jungwirth, Polodna, Pigl - Báťa, Kravec, Broža
5
Branky a nahrávky Dukly: 19. Menšík (Moravec), 30. Menšík (Zdarsa, Pavelec), 31. Jungwirth (Polodna), 53. Pigl, 59. Zdarsa (Menšík, Adam) Rozhodčí: . Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 26:30. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Dnes jsme odehráli zatím nejlepší utkání v přípravě. Byli jsme produktivní a v půlce utkání nám pomohli dvě rychlé branky, které nás dostaly do třígólového vedení. Velice dobře nám také zachytal brankář, jinak bylo utkání místy herně velice vyrovnané. Do kabiny míří pochvala, nicméně stále máme na čem pracovat.