2:6
(0:1, 1:4, 1:1)

Starší žáci B si dovezli výhru ze Žďáru, gólově se prosadili šestkrát

14.10.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 14. října cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru nad Sázavou. Po první třetině vedli hosté těsně o gól. Rozhodnutí nabídla druhá třetina, kdy se jihlavští mladíci prosadili čtyřikrát, naopak domácí výběr jen jednou. Jelikož poslední dvacetiminutovka nabídla po gólu na každé straně, mohla se Dukla radovat z výhry 6:2. Tři body za gól a dvě asistence si v zápase připsal Matěj Vojáček.
14.10.2018, Liga starších žáků "B" - 4. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

2

Sigmund - Sapík, Ošmera, Pražák, Dvořák, Růžička - Bambula, Vojáček, Jungwirth - Chlubna, Křížek, S. Celý - Vrzal, Hejda, M. Kolda
6
Branky a nahrávky Jihlavy: Vojáček (Dvořák), Jungwirth (Bambula), Křížek (Chlubna, Ošmera), Dvořák (Bambula, Vojáček), Bambula (Vojáček, Jungwirth), S. Celý (Křížek, Chlubna)