5:4
(4:1, 0:0, 1:3)

Starší žáci B prohrávali o tři branky, ale manko již vyrovnat nedokázali

25.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 25. listopadu zajížděli svěřenci Tomáše Dzurika do nedalekého Havlíčkova Brodu. První třetina patřila aktivnímu domácímu celku, který vstřelil čtyři branky. Hosté dokázali skórovat jen jednou. Od druhé části byli jihlavští mladíci lepším týmem, ale nedokázali využít řadu příležitostí, naopak hráči Brodu za čtyřicet minut vyprodukovali deset střel. I díky zvlhlému střeleckému prachu hráčů hostí zvítězil Brod nad Jihlavou těsně 5:4. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Tobiáš Chlubna.
25.11.2018, Liga starších žáků "B" - 9. kolo

BK Havlíčkův Brod

5

Sigmund - Pražák, Doskočil, Sapík, Löffler - Bambula, Vojáček, S. Celý - Hejda, Jungwirth, Chlubna - M. Kolda, Vrzal, K. Celý - Růžička
4
Branky a nahrávky Jihlavy: Chlubna (Pražák), Bambula (Vojáček, Doskočil), Chlubna (Jungwirth), Vojáček (Chlubna, Doskočil).