11:1
(2:0, 7:1, 2:0)

Mladší žáci D rozhodli o své výhře během druhé třetiny, kdy vstřelili sedm branek

03.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. listopadu hostili svěřenci Tomáše Dzurika celek Pelhřimova. Domácí se během úvodní třetiny dostali do dvoubrankového vedení. Druhá část přinesla gólové hody, jihlavští mladíci se trefili sedmkrát a jednou se prosadili hosté. Poslední dvacetiminutovka nabídla dvě branky. Dukla tak porazila Pelhřimov vysoko 11:1. Tři branky vstřelil Matěj Gross.
03.11.2018, Liga mladších žáků "D" - 7. kolo

Ždimera - Kunc, Chvátal, Staněk, Toman, Modl, Říha - Gross, M. Matulka, Kubíček - Lukáš, Pešl, Vovsík - Drdla, Wochner, Růžička
11

HC Lední Medvědi Pelhřimov

1
Branky a nahrávky Jihlavy: Gross (Kubíček), M. Matulka (Lukáš), Kubíček (Toman), M. Matulka, Gross (Kubíček), Toman, Gross (Pešl), Kunc (M. Matulka), Chvátal (Kubíček), Pešl (Vovsík), Vovsík (Pešl, Staněk).