2:8
(0:0, 1:2, 1:6)

V posledním zápase letošního roku vyhráli mladší žáci D v Ledči

22.12.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 22. prosince cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Ledče nad Sázavou. První třetina žádnou branku nepřinesla. Druhou část začali lépe domácí, kteří šli jako první do vedení. Hosté ale stačili do konce prostřední třetiny otočit na 2:1. V poslední dvacetiminutovce padlo celkem sedm branek, z toho šest do sítě domácího celku. Dukla vyhrála vysoko 8:2. Na polovině brankách měl svůj podíl Dominik Koníř (3 + 1).
22.12.2018, Liga mladších žáků "D" - 13. kolo

HC Ledeč nad Sázavou

2

Menšík (32. Ždimera) - Jurný, Říha, Lukáš, Růžička, Drdla, Vovsík - Koníř, M. Matulka, Pešl - Stupka, Kunc, Toman - Horák, Wochner, Modl
8
Branky a nahrávky Jihlavy: Pešl (M. Matulka, Koníř), Wochner, Koníř (M. Matulka), Horák (Modl), Horák (Pešl), Horák (Růžička), Koníř (Pešl), Koníř (M. Matulka).