4:11
(1:5, 3:2, 0:4)

Mladší žáci D vstřelili Pelhřimovu jedenáct branek

12.01.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. ledna cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Pelhřimova. Rozhodnuto už defakto bylo po první třetině kterou hosté vyhráli 5:1. Ve druhé třetině byli gólově lepší domácí, kteří tuto část vyhráli 3:2. Poslední dvacetiminutovka nabídla čtyři branky, všechny do sítě domácích. Dukla vyhrála v Pelhřimově vysoko 11:4. Pět bodů za tři góly a dvě asistence si v zápase připsal Jakub Staněk.
12.01.2019, Liga mladších žáků "D" - 15. kolo

HC Lední Medvědi Pelhřimov

4

Ždimera - Vovsík, Beraczka, Drdla, Staněk, Wochner, Růžička - Toman, Kubíček, Pešl - M. Matulka, Jurný, Stupka - Horák, Říha, Modl
11
Branky a nahrávky Jihlavy: Staněk (Toman, Kubíček), M. Matulka (Stupka, Staněk), Stupka (Jurný, Wochner), Horák (Růžička), Horák (Stupka), Kubíček (Beraczka), Pešl, Staněk (Stupka), Staněk (Pešl), Stupka (Kubíček, Staněk), Pešl (Kubíček).