3:13
(3:4, 0:7, 0:2)

Rezerva juniorů rozhodla o svém vítězství během druhé třetiny, kdy vstřelila sedm branek

14.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 14. září cestovali svěřenci Richarda Adama do Velkého Meziříčí. První třetina byla celkem vyrovnaná, hosté po ní vedli o gól 4:3. Stejný počet branek padl i ve druhé části, ale všechny góly do sítě domácího celku. Poslední dvacetiminutovka byla na góly nejchudší neb padly jen dvě branky. Bodově se utkání vydařilo Mariánu Havlovi, který měl prsty v osmi gólových situacích (5 + 3). Utkání provázalo spousty vyloučených hráčů. Rozhodčí rozdali 28 dvouminutových trestů, z toho drtivou část v poslední třetině. Btým vyhrál na ledě soupeře vysoko 13:3.
14.09.2018 19:00, Regionální liga juniorů - 2. kolo

HHK Velké Meziříčí

Svoboda (22. Pestr, 41. Svoboda) - Pacalová, Burian, Karásek, Kameník - Dundálek, Švejda, Úlovec, Šandera, Procházka, Havliš, Zacha, Strádal, Klár, Bartošek, Kuřátko, Zdvihal
3

HC Dukla Jihlava B

Krejčí (31. Urban) - Nosek, Kratochvíl, Brož, Cerhán, Sapík, Poledna - Machovský, Kochrda, Doležal - Augusta, Březina, Havel - Glejtek, Buzek
13
Branky a nahrávky: 8. Procházka (Havliš), 12. Dundálek (Úlovec, Burian), 15. Dundálek (Úlovec) - 1. Havel (Doležal, Cerhán), 4. Havel (Doležal, Nosek), 20. Havel (Nosek), 20. Machovský (Augusta), 21. Doležal (Poledna, Nosek), 22. Havel (Augusta), 23. Doležal (Machovský, Kochrda), 29. Cerhán (Brož, Havel), 35. Augusta (Havel, Machovský), 36. Kochrda (Doležal, Machovský), 37. Poledna (Glejtek), 42. Havel (Březina, Augusta), 44. Brož (Březina, Havel). Vyloučení: 15:13. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:13.