5:3
(4:2, 1:0, 0:1)

B-tým juniorů první zápas přípravy prohrál

10.08.2018

B-tým juniorů cestoval k prvnímu přípravnému utkání na led Žďáru nad Sázavou a na konci sedmé minuty prohrával již 0:3. Poté svěřenci trenéra Richarda Adama zabrali a za minutu a půl snížili po trefách Patrika Augusty a Vojtěcha Březiny na rozdíl jedné branky. Jenže na konci třetiny Žďár znovu utekl na dva góly a tento náskok navíc v polovině utkání navýšil pátou trefou. Junioři už pouze ve 48. minutě korigovali trefou Patrika Trnky na konečných 3:5.
10.08.2018 17:00, Přípravné zápasy - 1. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Makarenko - Mikulík, Filip, Vlk, Pětník, Vojinovič, Korec, Brauer, Škvarek, Kouba, Pufek, Suda, Floriš, Matas, Jedlička, Vašíček, Martinů, Cibuzar, Vaňkovský, Sopotnik
5

HC Dukla Jihlava B

Javůrek - Kratochvíl, Vaněk, Winkler, Sapík, Glejtek, Cerhan - Machovský, Březina, Broža, Augusta, Trnka, Havel, Nosek, Volák, Buzek
3
Branky a nahrávky: 2. Pufek, 6. Suda (Vašíček, Jedlička), 7. Vojinovič (Vlk), 18. Filip (Pětník), 31. Vašíček (Jedlička) - 9. Augusta (Trnka, Havel), 10. Březina (Sapík), 48. Trnka (Havel). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3.