1:2
(0:1, 1:0, 0:1)

Také druhý přípravný zápas juniorům B nevyšel, doma prohráli se Znojmem

14.08.2018

Čtyři dny po prvním přípravném utkání nastoupil jihlavský juniorský B-tým k dalšímu utkání, nyní proti Znojmou. První třetina vyšla lépe Orlům, kteří se dostali na jejím konci do vedení. Druhé dějství naopak patřilo Jihlavě, která v polovině zápasu srovnala trefou Patrika Augusty. Ovšem misky vah se znovu přelévaly ve třetí třetině, kdy Znojmo necelých devět minut před koncem rozhodlo o své výhře 2:1.
14.08.2018 18:00, Přípravné zápasy - 2. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Kratochvíl, Vaněk, Winkler, Glejtek, Cerhan, Poledna, Křišta - Machovský, Březina, Buzek, Augusta, Trnka, Havel, Svoboda, Kochrda, Doležal, Volák, Brož
1

HC LERAM Orli Znojmo

Kulhánek - Šána, Chlubna, Matecha, Marcinko. Vjjobabaly, Šleboda, Koudela - Kratochvíl, Molnár, Špaček, Bittner, Bazala, Machala, Skalka, Hudeček, Králík
2
Branky a nahrávky: 31. Augusta (Brož) - 17. Vjjobbaly (Matecha), 52. Bazala. Rozhodčí: Suchý, J. Mareček - Šťastná, Kouba. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.