2:3
(2:0, 0:3, 0:0)

Dorostenci v zápasu tří odlišných třetin podlehli Českým Budějovicím

30.08.2018

První třetina přípravného zápasu Dukly proti Českým Budějovicím se lépe povedla domácímu celku. Již ve třetí minutě se prosadil Ondřej Broža, na kterého navázal o osm minut později Šimon Zdarsa. To však bylo ze strany Jihlavy vše. Motor ve druhé třetině zabral a v rozmezí 29. - 39. minuty vstřelil tři branky. Protože ve třetím dějství již žádný gól nepadl, prohráli domácí 2:3.
30.08.2018 11:00, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Švec - Chvátal, Hrbek, Adam, Šabatka, Sapík, Vranka - Pavelec, Melenovský, Zdarsa, Jungwirth, Polodna, Pigl, Báťa, Kuba, Broža
2

Banes Motor České Budějovice

Lidák - Hail, Punda, Fousek, Cibulka, Hromada, Kumpfmuller, Novák - Kašpar, Petrásek, Březina, Kantor, Kudrnáč, Lukeš, Sochor, Marhoun, Kříž, Kovář, Hála
3
Branky a nahrávky: 3. Kuba (Pavelec), 11. Zdarsa (Hrbek) - 29. Březina (Punda), 32. Kudrnáč (Hála), 39. Březina (Petrásek). Rozhodčí: Paur - Pova, T. Mareček. Vyloučení: 3:3, navíc Kašpar (CEB) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 2:0, 0:3.