5:4
(2:3, 1:1, 2:0)

Starší žáci A nadějný rozehraný duel k vítězství nedovedli

15.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 15. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Mladé Boleslavi, kde na ně čekal úvodní soupeř letošní sezony. Domácí na svého soupeře vlétli a během čtyř minut vedli 2:0. Hosté ale zabrali a do konce první třetiny otočili na 3:2. Středočeši dokázali během druhé části vyrovnat. V polovině duelu ale poslal jihlavské mladíky do vedení svým třetím gólem Andrej Fábry. V poslední dvacetiminutovce ale Mladá Boleslav přidala dvě branky a zvítězila těsně 5:4.
15.09.2018, Liga starších žáků "A" - 1. kolo

BK Mladá Boleslav

Forst - Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Hlinský - Vítek, Hradec, Šimon, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Král, Mizera
5

Tesař (31. Černý) - Matějíček, Jeletz, Topol, Port, Doskočil, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry - Coufal, Bakus, Novák - L. Kolda, Štos, Habermann
4
Branky a nahrávky: 3. Hart (Šimon), 4. Vítek (Průšek), 27. Šindelář (Kredba), 41. Hradec (Steklý), 44. Hradec (Kredba) - 7. Kudrna (Fábry, Peš), 12. Fábry (Kudrna, Peš), 18. Fábry (Peš). 31. Fábry (Kudrna, Peš). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4.