10:0
(1:0, 2:0, 7:0)

Starší žáci A rozhodli o své výhře během poslední třetiny, kdy vstřelili sedm branek

28.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 28. září hostili svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí po první třetině vedli těsně 1:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci dvě branky. Poslední dvacetiminutovka byla na góly nejbohatší, kdy jich padlo sedm a všechny do sítě hostí. Dukla porazila Havlíčkův Brod vysoko 10:0. Třemi góly se na výhře podílel obránce Martin Matějíček.
28.09.2018, Liga starších žáků "A" - 3. kolo

Černý (30. Tesař) - Matějíček, Jeletz, Vandas, Topol - Peš, Kudrna, Fábry - Coufal, Bakus, Novák - Štos, L. Kolda
10

BK Havlíčkův Brod

Škoda - Marek, Vaněček, Chymo - Adam, Strnad, Koubek, Teplý, Nosek, Fiala, Zvolánek, Zoubek, Prchal, Mrtka
0
Branky a nahrávky: 6. Kudrna (Peš), 30. Peš (Kudrna, Fábry), 40. Matějíček (Coufal), 47. Bakus (Fábry), 51. Matějíček (Jeletz), 53. Vandas (Novák), 54. Coufal (Jeletz), 55. Fábry, 56. Novák (Peš), 58. Matějíček. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 10:0.