8:2
(0:0, 2:1, 6:1)

Starší žáci A nedali Liberci v poslední třetině šanci, vstřelili v ní šest branek

06.10.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 6. října hostili svěřenci Martina Pykala celek Liberce. První třetina skončila bezbrankovou remízou. Ve druhé části se už přeci jen střelci osmělili a mířili třikrát přesně. Poslední dvacetiminutovka pak nabídla jihlavský koncert, kdy mladíci Dukly reagovali na vyrovnání Liberce šesti góly a Jihalvané se tak mohli radovat z vysoké výhry 8:2. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Štos.
06.10.2018, Liga starších žáků "A" - 5. kolo

Černý - Matějíček, Jeletz, Topol, Vandas, Port, Doskočil - Peš, Kudrna, Fábry - Vojáček, Bakus, Novák - L. Kolda, Štos
8

Bílí Tygři Liberec

Petříček (60. Leško) - Ehrenberger, Riedel, Varády, Janata, Jakubec, D. Perez, Hrabčák, J. Perez, Oberreiter, Hois, Vološín, Jansa, Nebuželský, Dvořák, Jobek
2
Branky a nahrávky: 23. Štos (Bakus), 26. Kudrna (Port, Vojáček), 46. L. Kolda (Štos), 47. Peš (Novák), 49. Topol, 59. Peš (Kudrna, Fábry), 60. Matějíček (Vojáček), 60. Štos - 30. Dvořák (Jansa), 44. Oberreiter. Vyloučení: 5:4, navíc Matějíček (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 8:2.