16:0
(7:0, 3:0, 6:0)

Starší žáci A rozhodli o své výhře během první třetiny, kdy vstřelili sedm branek

03.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. listopadu přivítali svěřenci Martina Pykala celek Chrudimi. Domácí během první třetiny vstřelili sedm branek, kdy během jedné minuty dokázali dát tři góly. Druhá část nabídla tři góly v síti hostí. Poslední dvacetiminutovka poté přinesla šest branek, všechny vstřelili jihlavští mladíci. Dukla porazila Chrudim vysoko 16:0. Sedmi body za pět branek a dvě asistence se na výhře podílel Hynek Peš.
03.11.2018, Liga starších žáků "A" - 9. kolo

Černý - Port, Jungwirth, Jeletz, Ošmera, Vandas, Löffler - Peš, Bakus, L. Kolda - Coufal, Štos, Fábry - Habermann, Kudrna, Novák
16

HC Chrudim

Klas - Matěj Dvořák, Pamánek, Procházka, Hron, Zdeněk - Chvojka, Štěpánek, Kašpárek, Bolehovský, Severa, Martin Dvořák, Ješina, Pirner, Pražan
0
Branky a nahrávky: 5. Kudrna (Habermann), 5. L. Kolda (Peš), 5. Fábry (Štos), 8. Novák (Kudrna), 11. Peš (Štos, Coufal), 14. Peš (L. Kolda), 20. Peš (Port), 25. L. Kolda (Bakus), 28. Peš (Bakus), 35. L. Kolda (Jeletz), 42. Fábry (Ošmera), 45. L. Kolda (Port), 47. Kudrna (Port), 48. Peš (Jungwirth), 53. Kudrna (Novák), 56. Jungwirth (Peš). Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 16:0.