2:4
(0:1, 1:1, 1:2)

Starší žáci A sahali s Libercem po bodu, nakonec svému soupeři podlehli

13.01.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 13. ledna hostili svěřenci Martina Pykala celek Liberce. První třetinu vyhráli hosté těsně 1:0. V průběhu druhé části vedli Severočeši už o dvě branky. Zpět do hry se mohli domácí dostat ve 35. minutě, ale trestné střílení neproměnili. Gólu se nakonec dočkali o tři minuty později, když se prosadil Hynek Peš. Na začátku poslední dvacetiminutovky se jihlavští mladíci dočkali vyrovnání. O což se postaral Andrej Fábry. Krátce na to však hosté dvakrát udeřili a odvezli si tak výhru 4:2.
13.01.2019, Liga starších žáků "A" - 19. kolo

Sigmund - Matějíček, Doskočil, Port, Jeletz, Topol, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Coufal - L. Kolda, Štos, Jungwirth
2

Bílí Tygři Liberec

Leško - Ehrenberger, Varády, Jakubec, D. Pérez, Oberreiter, Dvořák - Janata, Hrabčák, J. Pérez, Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Jobek
4
Branky a nahrávky: 38. Peš, 44. Fábry (Kudrna) - 10. Pérez (Dvořák), 23. Janata (Hois), 45. Dvořák (Vološín), 48. Vološín (Hois). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.