2:2
(0:0, 1:1, 1:1)

Starší žáci A se s Mladou Boleslaví rozešli smírem

17.01.2019 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 17. ledna hostili svěřenci Martina Pykala celek Mladé Boleslavi. V první třetině se ani jeden z týmů nedokázal prosadit. Do vedení šli hosté v průběhu druhé části, ale do jejího konce stačili jihlavští mladíci vyrovnat. Znovu do vedení se dostali Středočeši v průběhu poslední dvacetiminutovky, když využili přesilovou hru. Vyrovnat se Dukle povedlo v poslední minutě v přesilové hře umocněné hrou bez gólmana. Jihlava remizovala s Boleslaví 2:2. Obránce Vojtěch Port si v zápase připsal gól a asistenci.
17.01.2019, Liga starších žáků "A" - 22. kolo

Černý - Matějíček, Ošmera, Port, Jeletz, Topol, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Coufal - Doskočil, Štos, L. Kolda
2

BK Mladá Boleslav

Forst - Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest, Hlinský - Vítek, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
2
Branky a nahrávky: 40. Bakus (Port, Coufal), 60. Port (Fábry) - 24. Lisler (Hart, Mizera), 48. Král (Hlinský). Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.