2:12
(1:3, 1:5, 0:4)

Mladší žáci C si dovezli pohodovou výhru z Chrudimi

22.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 22. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Chrudimi. Již od prvních minut bylo jasné, kterému celku se ten den bude dařit. Hosté po první třetině vedli 3:1. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci pět branek. Poslední dvacetiminutovka nabídla čtyři branky a všechny do sítě domácího týmu. Dukla vyhrála v Chrudimi vysoko 12:2. Pět bodů za dva góly a tři asistence si připsal Oliver Fink.
22.09.2018, Liga mladších žáků "C" - 2. kolo

HC Chrudim

Kropáček - Dvořák, Vítek, Kratochvíl, Vašek - Krbec, Kment, Matějka, Kopecký, Poplek, Bárta, Stodola
2

Novák (30. Štěbeták) - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Podroužek, Kocáb, Čermák - Bačkovský, Fink, Macek - Grabowski, Kouba, Pešl - Přibyl, Koníř, Linhart
12
Branky a nahrávky: 20. Kopecký (Vítek, Dvořák), 30. Dvořák (Kopecký) - 5. Grabowski, 12. Macek (Fink), 19. Bačkovský (Fink, Macek), 25. Linhart (Čermák), 25. Přibyl (Linhart), 28. Macek (Fink), 36. Přibyl (Linhart), 37. Fink (Macek), 48. Macek, 52. Fink (Macek, Bačkovský), 56. Grabowski, 57. Přibyl (Koníř, Kocáb). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6, 2:12.