3:1
(2:0, 1:0, 0:1)

Mladší žáci C v derby zápase porazili Havlíčkův Brod

28.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 28. září přivítali svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí se během první třetiny prosadili dvakrát, když se trefili Tomáš Přibyl a Henryk Grabowski. Ve druhé části navýšil vedení hráčů Dukly Martin Bačkovský. Hosté stačili už jen snížit v poslední třetině na konečných 3:1.
28.09.2018, Liga mladších žáků "C" - 3. kolo

Štěbeták (30. Novák) - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Podroužek, Kocáb, Čermák - Bačkovský, Fink, Macek - Kouba, Grabowski, Pešl - Koníř, Přibyl
3

BK Havlíčkův Brod

Poustka (30. Petr) - Konvalina, Mrtka, Kachlíř, Vaněček - Malimánek, Adamec, Duben, Suchý, Med, Hospodka, Tvrdík, Kraučuk, Hurst
1
Branky a nahrávky: 6. Přibyl, 19. Grabowski (Kouba), 38. Bačkovský (Fink) - 48. Kachlíř. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 3:0, 3:1.