12:1
(5:0, 5:1, 2:0)

Mladší žáci C vstřelili Chrudimi dvanáct branek, rozhodnuto bylo po první třetině

03.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. listopadu přivítali svěřenci Martina Pykala celek Chrudimi. Domácí po první třetině vedli o pět branek. Ve druhé části přidali dalších pět kousků do sítě hostí, kteří kontrovali jen jednou. Poslední dvacetiminutovka byla na branky nejchudší, padly jen dva góly a oba do sítě Chrudimi. Mladší žáci C porazili svého soupeře vysoko 12:1. Pěti body za dva góly a tři asistence se na výhře podílel Vít Macek.
03.11.2018, Liga mladších žáků "C" - 9. kolo

D. Novák (30. Štěbeták) - Vaněk, Tomica, Podroužek, Kocáb, Linhart, Čermák - Koníř, Kouba, Macek - Bačkovský, Fink, Přibyl - Grabowski, Zmrhal, Beraczka
12

HC Chrudim

Kropáček (30. J. Novák) - Dvořák, Švadlenka, Vítek, Krejčík, Kocourek - Vašek, Matějka, Kopecký, Popílek, Krbec, Stodola, Prostřední, Šmatera, Kabele, Vokolek
1
Branky a nahrávky: 2. Přibyl (Bačkovský, Fink), 7. Zmrhal, 8. Koníř (Macek), 11. Macek, 20. Kouba (Macek, Vaněk), 23. Macek (Kouba), 25. Koníř (Kouba), 33. Vaněk (Zmrhal), 33. Kouba, 36. Zmrhal (Macek), 43. Fink (Bačkovský), 46. Fink - 21. Dvořák (Vítek). Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 12:1.