9:6
(2:4, 4:1, 3:1)

Mladší žáci C gólovou přestřelku v Liberci nezvládli

24.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 24. listopadu cestovali svěřenci Martina Pykala do Liberce. Hosté po první třetině vedli 4:2. Podobnou mincí však oplatili domácí ve druhé části, po které vedli 6:5. V 51. minutě vyrovnával v přesilové hře Vít Macek na 6:6, ale zbylé minuty patřili hráčům Liberce, kteří přidali tři branky a mohli se tak radovat z výhry 9:6.
24.11.2018, Liga mladších žáků "C" - 12. kolo

Bílí Tygři Liberec

Kanca (21. Štrincl) - Wágner, Baksalary, Rozsíval, Šťástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Ehrenberger, Kříž, Kratochvíl, Bajer
9

Štěbeták (31. Novák) - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Chvátal, Kocáb, Linhart - Macek, Fink, Podroužek - Kouba, Grabowski, Čermák - Přibyl, Koníř, Gross
6
Branky a nahrávky: 4. Rozsíval, 17. Baksalary (Bajer), 22. Maxin (Bajer), 23. Stromský (Bartovič), 28. Bajer (Vápeník), 33. Wágner, 53. Stromský (Rozsíval), 54. Vápeník, 57. Kratochvíl (Bartovič) - 4. Kouba, 13. Fink (Podroužek), 18. Zmrhal (Podroužek, Macek), 19. Kouba (Grabowski), 26. Koníř (Kouba), 51. Macek. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5, 6:5, 6:6, 9:6.