3:3
(1:0, 1:1, 1:2)

Mladší žáci C v Hradci prohrávali, poté vedli a nakonec remizovali

08.12.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 8. prosince cestovali svěřenci Martina Pykala do Hradce Králové. Domácí družina po první třetina vedla 1:0. Ve druhé části Východočeši přidali druhou branku, následně si však slovo vzali hosté a snížili na rozdíl jedné branky. V poslední dvacetiminutovce jihlavští mladíci šli dokonce do vedení. Necelé dvě minuty před koncem se trefil Vít Macek. Domácí poté odvolali gólmana a dokázali srovnat na konečných 3:3.
08.12.2018, Liga mladších žáků "C" - 14. kolo

Mountfield HK

Záruba (31. Petřík) - Marek, Černý, Pánek, Věchet, Hafner - Vencl, Kulhánek, Forejtek, Novotný, Frolík, Tomka, Vaněk, Langer, Šichan, Klíma
3

Štěbeták (31. Novák) - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Podroužek, Kocáb, Čermák - Macek, Kouba, Lukáš - Bačkovský, Fink, Gross - Grabowski, Koníř, Chvátal
3
Branky a nahrávky: 12. Věchet (Tomka, Černý), 31. Vaněk (Vencl), 60. Novotný (Pánek) - 32. Koníř (Macek), 58. Kouba, 59. Macek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3.