2:4
(1:2, 0:1, 1:1)

Mladší žáci C podlehli doma Havlíčkovu Brodu, inkasovali čtyři branky

06.01.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 6. ledna přivítali svěřenci Martina Pykala celek z Havlíčkova Brodu. Domácí se dostali do vedení v první minutě, když se prosadil Vít Macek. Poté však zabrali hosté a do konce první třetiny již vedli 2:1. Ve druhé části přidali hráči Brodu další branku a na začátku poslední dvacetiminutovky čtvrtou. Na konečných 2:4 poté upravil Dominik Koníř.
06.01.2019, Liga mladších žáků "C" - 17. kolo

Novák (31. Štěbeták) - Zmrhal, Vaněk, Podroužek, Tomica, Kocáb, Linhart - Macek, Fink, Grabowski - Bačkovský, Kouba, Gross - Lukáš, Koníř, Falta - Chvátal
2

BK Havlíčkův Brod

Petr (31. Poustka) - Konvalina, Mrtka, Kachlíř, Vaněček - Malimánek, Adamec, Suchý, N. Kharinov, Med, Hospodka, A. Kharinov, Kraučuk, Hurst
4
Branky a nahrávky: 1. Macek (Zmrhal, Chvátal), 53. Koníř (Grabowski) - 3. Suchý, 16. Suchý, 31. Konvalina (Hospodka, Mrtka), 42. N. Kharinov. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 74. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4.