4:3
(1:1, 1:0, 2:2)

Mladší žáci C porazili Hradec Králové, vstřelili čtyři branky

02.02.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 2. února hostili svěřenci Martina Pykala celek Hradce Králové. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Ve druhé části se domácí dostali do vedení. To se jim povedlo v průběhu poslední dvacetiminutovky navýšit až na 4:1. Host však během minuty snížili na rozdíl jedné branky. Vyrovnat se jim však již nepodařilo. Dukla porazila Hradec těsně 4:3. Dva body za gól a asistenci si připsal Vít Macek.
02.02.2019 12:30, Liga mladších žáků "C" - 21. kolo

Štěbeták (30. Novák) - Zmrhal, Podroužek, Kocáb, Vaněk, Čermák - Chvátal, Macek, Kouba - Bačkovský, Fink, Grabowski - Linhart, Koníř, Gross
4

Mountfield HK

Petřík - Marek, Černý, Pánek, Hafner, Prachař - Vencl, Kulhánek, Forejtek, Frolík, Hornych, Tomka, Vaněk, Langer, Šichan
3
Branky a nahrávky: 6. Macek (Chvátal), 30. Podroužek, 43. Fink (Grabowski), 49. Kouba (Macek, Chvátal) - 17. Hornych (Forejtek), 58. Forejtek (Prachař), 59. Černý (Frolík, Vencl). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3.