7:7
(1:1, 3:4, 3:2)

Mladší žáci C prohrávali o tři branky, nakonec stačili srovnat

10.02.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 10. února přivítali svěřenci Martina Pykala celek Kolína. Domácí se v průběhu první třetiny dostali do vedení, hosté ale stačili srovnat krok. Po druhé části měli k výhře blíže Středočeši. Na začátku poslední dvacetiminutovky dokonce vedli o tři branky, ale jihlavští mladíci zabrali a v poslední minutě dokázali srovnat na konečných 7:7. Tři asistence si v zápase připsal Martin Bačkovský.
10.02.2019 13:15, Liga mladších žáků "C" - 25. kolo

Štěbeták (30. Novák) - Tomica, Podroužek, Vaněk, Kocáb - Chvátal, Macek, M. Kouba - Bačkovský, Fink, Grabowski - Koníř, Zmrhal, Gross
7

SC Marimex Kolín

Široký (30. Karger, 41. Široký) - D. Kouba, Hába, Fromová, Štaud, Slíž, Kupka - Felcmanová, Vytlačil, Král, Kubiš, Holejšovský, Neruda, Holoubek, Horný
7
Branky a nahrávky: 5. Grabowski (Bačkovský), 27. Zmrhal (Gross), 32. Chvátal (Macek, Podroužek), 35. Vaněk (Tomica), 46. Gross (Zmrhal, Koníř), 48. Fink (Bačkovský), 60. Fink (Bačkovský) - 18. Felcmanová (Holoubek), 31. Felcmanová (Král), 34. Holoubek (Neruda), 34. Felcmanová (Hába), 39. Král (Štaud), 44. Vytlačil (Holoubek), 45. Holoubek. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:7, 7:7.