5:9
(5:4, 0:4, 0:1)

Mladší žáci C po dobrém začátku podlehli Pardubicím

21.03.2019 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 21. března přivítali svěřenci Martina Pykala celek Pardubic. Domácí po první třetině vedli o jednu branku 5:4. Od druhé části ale již dávali góly jen hosté. Ve druhé třetině přidali mladí hráči Pardubic čtyři branky a v poslední dvacetiminutovce jednu branky. Dukla podlehla svému soupeři 5:9. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Oliver Fink.
21.03.2019, Liga mladších žáků "C" - 27. kolo

Štěbeták (31. D. Novák) - Kocáb, Vaněk, Podroužek, Tomica - Chvátal, Fink, Gross - Kouba, Grabowski, Zmrhal - Čermák, Linhart
5

HC Dynamo Pardubice

Kužela (10. J. Novák) - Bezpalec, Křečan, Novosad, Vlček, Valkoun, Vrba, Úlehla, Bartok - Hrubý, Rolinek, Lempach, Tvrdík, Mandel, Korec, Mandys, Drahoš, Andrle
9
Branky a nahrávky: 6. Fink, 9. Fink (Gross, Chvátal), 10. Zmrhal (Kocáb), 13. Kouba (Fink), 18. Grabowski (Vaněk) - 4. Rolinek (Lempach, Andrle), 13. Lempach, 16. Lempach (Křečan, Rolinek), 19. Tvrdík, 21. Lempach (Rolinek), 28. Tvrdík (Mandel), 29. Vlček (Hrubý), 33. Korec (Tvrdík, Drahoš), 59. Bezpalec. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:9.