4:3
(2:2, 2:1, 0:0)

Mladší žáci C těsně podlehli Hradci, celkem padlo sedm branek

23.03.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 23. března cestovali svěřenci Martina Pykala do Hradce Králové. V první třetině padly dohromady čtyři branky, z toho oba týmy vstřelily po dvou gólech. Ve druhé části se domácí dostali do vedení. V polovině duelu vyrovnal svým druhým gólem David Zmrhal, ale do konce druhé třetiny si Středočeši vzali vedení zpět. Jihlavským mladíkům se již nepovedlo vyrovnat ani v poslední dvacetiminutovce a podlehli tak svému soupeři těsně 3:4. Ve své skupině tak obsadili konečné čtvrté místo.
23.03.2019, Liga mladších žáků "C" - 28. kolo

Mountfield HK

Petřík (31. Záruba) - Marek, Černý, Fejfar, Pánek, Hafner - Kulhánek, Forejtek, Novotný, Frolík, Vencl, Hornych, Tomka, Šichan, Bulat, Pavlík
4

Novák (31. Štěbeták) - Tomica, Podroužek, Kocáb, Vaněk - Gross, Fink, Kouba - Bačkovský, Zmrhal, Grabowski - Čermák, Chvátal
3
Branky a nahrávky: 14. Šichan (Tomka, Bulat), 18. Kulhánek (Frolík), 21. Frolík (Novotný), 36. Vencl (Novotný, Černý) - 10. Zmrhal (Chvátal), 19. Bačkovský, 31. Zmrhal (Grabowski). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.